.

.

New
BoYuTe (40 Парчиња/Многу) 14*14*14MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Монистра за Ѓердани Нараквици Diy Накит Наоди Компоненти

BoYuTe (40 Парчиња/Многу) 14*14*14MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Монистра за Ѓердани Нараквици Diy Накит Наоди Компоненти

DEN 375.00
DEN 417.12

Стока
Достапно.


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (40 Парчиња/Многу) 14*14*14 MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Монистра за Ѓердани Нараквици Diy Накит Наоди Компоненти Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BOYUTE
Производ Карактеристики:
Те сакам монистра
Објектот Должина:
1.4cm
Објектот Тежина:
4.3g
Објектот Висина:
0cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
1.4cm
Број На Модел На:
HD3595
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0cm
Накит Наоди Тип:
Мушка
Објектот:
монистра накит
Големина на монистра:
14*14*14MM
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
40 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
големина на дупка:
5mm
Свеж

Избор на клиенти