.

.

New
100Strands Кожа Кабелот за Ѓердан Заложби,Со Цинк Легура Hummer Ноктот Clasps И Месинг Наоди, Никел Слободни

100Strands Кожа Кабелот за Ѓердан Заложби,Со Цинк Легура Hummer Ноктот Clasps И Месинг Наоди, Никел Слободни

DEN 1311.00
DEN 1748.16

Стока
Достапно.


100 Strands Кожа Кабелот за Ѓердан Заложби Coconut Brown
Големина : за 2.0 mm дебели, 440mm долго, 17.3"; затворач : 12x6x3mm; мозок крај : за 4mm во дијаметар; скок во рингот : 4.5 мм во дијаметар.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
кожа
Број На Модел На:
NJEW-A280-2.0 mm-02
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Тежина:
278g
Производ Карактеристики:
станот круг
Метална боја:
Метал
боја:
CoconutBrown
Употреба:
ѓердан одлуки
жица големина:
2mm
ѓердан големина:
Принцезата(17~19)
единица:
100strands
Материјал:
кожа
Свеж

Избор на клиенти