.

.

New
Рачно изработени Природни Лава Beaded Синџири за Ѓердани Нараквици Одлуки, со Месинг Наоди, Unplated, 6.5 mm; околу 10m/Ролна

Рачно изработени Природни Лава Beaded Синџири за Ѓердани Нараквици Одлуки, со Месинг Наоди, Unplated, 6.5 mm; околу 10m/Ролна

DEN 3316.00
DEN 4737.60

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
CHC-K002-01
Објектот Тежина:
307g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Синџири
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Unplated
Синџир Стил:
Рачно Изработени Синџири
единица:
1Roll
Материјал:
Дувачкиот
Свеж

Избор на клиенти