.

.

New
Дувачкиот Cabochon Приклучок за Поставување, DIY Наоди за Изработка на Накит, Рамни Круг, Антички Бронзена Боја, 20x12x2mm, Фах: 10мм,

Дувачкиот Cabochon Приклучок за Поставување, DIY Наоди за Изработка на Накит, Рамни Круг, Антички Бронзена Боја, 20x12x2mm, Фах:

DEN 1480.00
DEN 2114.88

Стока
Достапно.

Ако сте примиле незадоволителен предмети, ве Молиме контактирајте со нас на прво време , ве молиме да веруваат во нас, ќе ви даде задоволни одговор и решавање.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго.
Плаќање :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата . Вие не може да го пропушти функција на прифатлива и модерен.

Детали

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
КК-B829-AB
Објектот Тежина:
255g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
античкиот бронза
Обликот:
станот круг
Фах големина:
6~10мм
Фах Форма:
станот круг
единица:
300pc
Материјал:
Дувачкиот
Свеж

Избор на клиенти