.

.

New
Сребро Бронза Злато Метал Антички Бронзени Алки најголемиот Дел Линк Синџири за Diy Ѓердани Нараквици Изработка на Накит трговија на Големо Снабдување

Сребро Бронза Злато Метал Антички Бронзени Алки најголемиот Дел Линк Синџири за Diy Ѓердани Нараквици Изработка на Накит трговија

DEN 116.00
DEN 165.60

Стока
Достапно.

Белег на делница 3.
Нашето Најдобро Продаван Категорија
. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро во 12 часот. Ве молиме погледнете го раст, всушност,.
Specificaion Листа Состојба : 100% Нов Материјал : Железо Големина На :
Должина : 5 метри
Прстен Големина : 5.Подготви се лизга на хартија или јаже и дозволете на вашиот прст 2. Ако било quesions на цел или пратката, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Значи, ако имате прашања или проблем на производ, пакување, испорака или други, ве Молиме контактирајте со нас во секое време. Ако план за промет на големо или dropshipment и имаат какви било посебни барања на пратката или pacakge, ве молиме слободно контактирајте со нас Долго Живеат Разбирање, Почитување & Комуникација. ве молиме целосно разбирање ние сме во различна временска зона. Ние ќе ви одговори во 12 часот. Мерка Прст Circuference 1. Трговија на големо, dropshipment се секогаш добредојдени.5 mm отстапување 3. Објектот Боја може да има мала разлика во различни екрани, ова е нормален феномен 2.Големина се мери со раце ,таму може да има 0.
Големина Упатство
ЃЕРДАН ДОЛЖИНА 40cm ( 16" ) 45см ( 18" ) 50cm ( 20" ) 55cm ( 22" ) 60cm ( 24" ) 65cm ( 26" ) *Носење ефект ќе бидат погодени од луѓето тело, модели носи бројка е за повикување само.5 мм
Количина : 1 Парче Боја : Како опции се ПРОЧИТА МЕНЕ : важни 1. Одржување На Парична Казна Накит Сребрена Полирање Ткаенина За Чистење На Сребрен Накит Мека Накит Кутија Да Се Задржи
Сервисот за ЧИТАЊЕ МЕНЕ важно да Бараме За долгорочен Деловен Однос со Секој Клиенти, Ако е Можно.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.55cm
Производ Карактеристики:
Опашката Extender О Прстен Крстот Метални Синџир
Број На Модел На:
ACMC016
Метали Тип:
Железо
Објектот Висина:
0cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Должина:
500cm
Објектот Тежина:
50g
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Метал
Бренд Име:
TRYTRYSEE
За да изберете големина:
Прстен Големина 5.5 мм
Употреба:
Синџирот За Diy Додатоци, Везана Снабдување
Количина:
5 метри
Тип:
G15ff
Свеж

Избор на клиенти