.

.

New
5sets Антички Сребрен/Бронза Рамен Силна Магнетски Затворач За 13*2mm Рамен Кожа Кабелот Diy Хривнија Накит Наоди Додатоци

5sets Антички Сребрен/Бронза Рамен Силна Магнетски Затворач За 13*2mm Рамен Кожа Кабелот Diy Хривнија Накит Наоди Додатоци

DEN 324.00
DEN 359.52

Стока
Достапно.

Ако вашата нарачка износ од помалку од 200 Ние ќе брод од страна на кина пост се регистрирате воздух mail,тоа трае околу 10-25 работни денови .

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
магнетски затворач
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Број На Модел На:
Станот Магнетски Затворач
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
11.97g
Материјал:
Метал
Бренд Име:
SunMoon
Објектот Ширина:
0inch
боја:
antiqeu сребрена/бронза
Големина:
26*19mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
13*2mm
Материјал:
цинк легура, природата магнет
Стил:
моден силна магнетски затворач
Употреба:
за diy хривнија ѓердан накит наоди
Свеж

Избор на клиенти