.

.

New
Легура Cabochon Конектор Прилагодувања, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни, Рамни Круг, Антички Сребрен, 18x12x2mm, Фах: 10мм, Дупка: 2mm

Легура Cabochon Конектор Прилагодувања, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни, Рамни Круг, Антички Сребрен, 18x12x2mm, Фах: 10мм,

DEN 1221.00
DEN 1877.76

Стока
Достапно.

ви благодариме
ве молиме да забележите дека
1.
целосната на уметнички стил и да се образложат во лесен-за-користење на калибрирани cabochon settings. можете да залепите она што накит украси ви се допаѓа да се на послужавник, како камен или кристал cabochons како свој уникатен стил.На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .
Плаќање :
1.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.

Детали

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
PALLOY-A13117-КАКО-RS
Објектот Тежина:
573g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
антички сребрен
Заврши:
Кадмиум Слободни & Доведе Слободни
Обликот:
станот круг
Фах големина:
6~10мм
Фах Форма:
станот круг
единица:
700pc
Материјал:
Легура
Свеж

Избор на клиенти