.

.

New
Druzy Смола Cabochons, Капка, DarkTurquoise, 14x10x3mm

Druzy Смола Cabochons, Капка, DarkTurquoise, 14x10x3mm

DEN 440.00
DEN 676.32

Стока
Достапно.

На пример, понекогаш ви се купуваат големи количини или голема количина, ние сакаме да ви помогне да го промените режимот на транспорт кој е побрзо или експрес испорака, ако вие не сакате, ве Молиме да Покажува кога ќе поставите вашата нарачка,ви благодарам.АКО сакате прогласи пониска вредност,Ние може да ви помогне да го направите тоа , ве Молиме Забележете колку пари сакате да прогласи или да се прогласи како подароци или други.Цената на нашата стока не вклучувајќи данок и такса,увоз доход,должност такса,ве молиме да забележите дека!
Превозот :
1.Ние ќе испрати стоката во рок од 1-3 дневна,откако го примиле исплата .Ние ќе ви даде tacking број по пратите пратката надвор,Објекти обично пристигна во рок од :
Времето за испорака зависи од земјата на дестинација и други фактори како што се времето, сезонски, и други оддалечени места,
Понекогаш може да биде повеќе од еден месец,се надевам, ќе може да се чека малку подолго.ние прифаќаме Зачувам, T/T,western union,кредитна картичка начин на плаќање
2.

Детали

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
CRES-S043-14x10mm-6
Објектот Тежина:
89g
Производ Карактеристики:
Пад
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
накит наоди
боја:
DarkTurquoise
Обликот:
Пад
Употреба:
cabochons
единица:
300pc
Материјал:
Смола
Свеж

Избор на клиенти