.

.

New
2017 0.5 mm 120m/Гајтанот Ресни Јаже Сатен Rattail Најлон Канапи/String Kumihimo Кинески Јазол Кабелот DIY Хривнија Накит Наоди

2017 0.5 mm 120m/Гајтанот Ресни Јаже Сатен Rattail Најлон Канапи/String Kumihimo Кинески Јазол Кабелот DIY Хривнија Накит Наоди

DEN 145.00
DEN 181.44

Стока
Достапно.

Ако стоката мора receiveing не се исти како и опис или имате било какви квалитет проблем, ве молиме да ни обезбеди докази, по нашето миропомазание, да се дозволи да имаат разумни наплата или враќање за размена. Контактирајте со нас
Почитувани купувачи, ви благодариме за посетата, ако имате некои прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку aliexpress порака, ние обично одговор во рок од 24 часа. Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена по приемот на стоката. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес ЗАЧУВАМ.
Враќање & Наплата
1.
Напомена : Ако пораката нас во неделата или нашиот правен одмор, одговорот може да биде доцна, ние ќе ви одговори што е можно откако ќе се работи, ние во голема мера го цениме вашето трпение и соработка.
Канцеларија Локација : Гуангжу, Кина.
Ако имате итен случај (ве молиме waitting)
Начин на плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Ако не знаете како да се плаќаат пари,
Ве молиме погледнете го линкот
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
превозот
Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 3-7 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO.
Работно Време : 9 : 30 am-6 : 30 часот (GMT+8) , Mondy-сабота.
добредојдовте на нашиот Је Монистра продавница
Како да се цел
Ве молиме да го користите "КОЛИЧКА" да се направи ред за повеќе од еден предмет, Кликнете на "Додади во Кошничка" , по сите предмети додадена на вашата корпа, кликнете на "View Количка" → "Купи од оваа продавачот" , потоа го платат тоа.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Кабли
Број На Модел На:
170506152752
Бренд Име:
YYW
170506152752:
511307
Свеж

Избор на клиенти