.

.

New
TYRY.HU 45M/Тркалаат Мултифункционален Висок Квалитет Најлон Кабелот Цврсто Јаже Не-токсични Невкусна Материјал За Бебе Teething Изработка на Накит

TYRY.HU 45M/Тркалаат Мултифункционален Висок Квалитет Најлон Кабелот Цврсто Јаже Не-токсични Невкусна Материјал За Бебе Teething

DEN 292.00
DEN 410.88

Стока
Достапно.

П : дали постои средината човек одвод вашиот профит? О : за да Се ослободи од нив,тоа е информации пати. Ве молиме не остави со децата без надзор .HU 45 M/Тркалаат Мултифункционален Висок Квалитет Најлон Кабелот Цврсто Јаже Не-токсични и Невкусна Материјал За Бебе Teething Изработка на Накит
Објектот: Висок Квалитет Најлон Кабелот Цврсто Јаже
Материјал Функција: Не-Токсични/Невкусна/ Мека
Тежина: 90g
Големина: Приближно да 2mm Дијаметри
TYRY. П : Може ли цел моето силикони мушка боја? што е минимален цел? A : Да, можете, на минимум цел е 1000 компјутери/боја. Тие се силни, стилски и супер безбедно.HU најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Каков вид на накит на силиконски производи? A : се Носат teething накит додека доење да му дадете на вашето бебе нешто да ги задржи своите раце окупирана (освен вас!) Ова може да им помогне на бебињата задржи вниманието што доведува до повеќе хранење пати. Изработени од 100% од храна одделение силиконски, BPA-free, Lead-free, Метали-бесплатно, Phthalates-слободни и одобрени од FDA !!
П : Може ова накит може да се користи за Бебиња Сам?
A : Топло потсетуваат на накит да се носи од страна на возрасните само. П : Дали ви се мушка се безбедни? било какви сертификат? A : Да, имаме сертификати за нашите силикони монистра. П : Како да се направи силикони монистра и DIY силикони teething монистра? О : Прво, ќе треба да се најде силикони монистра производителот, може да се прифати прилагодување; тогаш ќе треба да ги Споделите со нас вашиот цртеж, или вашите идеи за вашиот дизајн.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
90g
Производ Карактеристики:
мека свила конец
Накит Наоди Тип:
Кабли
Бренд Име:
TYRY.HU
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Број На Модел На:
SZ003 мека свила конец
Материјал:
Полиестер
свила кабелот за ѓердан:
црвена свила кабелот
свила јаже кабелот:
свила плетенка јаже
свила кабелот нишка:
плетенка свила кабелот
црна свила јаже:
свила јаже ѓердан
Дијаметри:
приближно да 2mm
1 Пакет должина:
45m
Функција:
за Сетилните Ѓердани и Природни Силикони Teething ѓердан кабелот
користат за:
DIY ѓердан, нараквица, бебе кукла pacifier клипови, keychain, итн
свила кабелот за накит:
безбедна за бебе лице, силна, мека, нема повредени нема болка, без срам
Тежина:
90g
Свеж

Избор на клиенти