.

.

New
Легура Магнетни Clasps, Правоаголник, Антички Бронза, 21x29x6mm, Дупка: 2,5 mm

Легура Магнетни Clasps, Правоаголник, Антички Бронза, 21x29x6mm, Дупка: 2,5 mm

DEN 751.00
DEN 1042.56

Стока
Достапно.


Легура Магнетни Clasps, Правоаголник, Антички Бронза
Големина : за 21mm долго, 29mm широк, 6mm дебели, дупка : 2,5 mm.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Детали

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
PALLOY-Q328-20AB
Објектот Тежина:
255g
Производ Карактеристики:
правоаголник
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
античкиот бронза
Обликот:
правоаголник
Магнетно:
Магнетно
единица:
20sets
Материјал:
Легура
Свеж

Избор на клиенти