.

.

New
Electroplate Природни Druzy Кристал Капка Линкови, 1/1 Јамка, со Сребрен Тон Месинг Наоди, Обоена, Мешана Боја, 23x12x4~6mm, Дупка:

Electroplate Природни Druzy Кристал Капка Линкови, 1/1 Јамка, со Сребрен Тон Месинг Наоди, Обоена, Мешана Боја, 23x12x4~6mm,

DEN 1220.00
DEN 1694.88

Стока
Достапно.


electroplate природни druzy кристал капка линкови, 1/1 јамка, со Метални тон месинг наоди, обоена, мешана боја
Големина : за 12mm широк, 23mm долго, 4~6mm дебели, дупка : 2mm.
(бродови од сад не може да се испрати до Алјаска, Хаваи,ве молиме да забележите дека !)
3.АКО сакате прогласи пониска вредност,ве Молиме означете колку пари сакате да се изјасни . 4.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободно изрази.( освен кутија и екранот стојат),ве молиме да напомена дека сакате експрес испорака или не .

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Кристално
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Тежина:
23g
Производ Карактеристики:
Пад
Број На Модел На:
G-A124-02-S
Метална боја:
Сребро.
боја:
мешана боја
Обликот:
Пад
третман:
со Метални Наоди
единица:
10pcs
Материјал:
Кристално
Свеж

Избор на клиенти