.

.

New
10pcs 25мм Антички Сребрен Метал Cabochon База Поставување Brooch Pin Основи Anillos Cabochon Гроздобер За Накит Одлуки F3377

10pcs 25мм Антички Сребрен Метал Cabochon База Поставување Brooch Pin Основи Anillos Cabochon Гроздобер За Накит Одлуки F3377

DEN 188.00
DEN 198.24

Стока
Достапно.

10pcs 25мм Антички Сребрен Метал Cabochon База Поставување Brooch Pin Основи Anillos Cabochon Гроздобер За Накит Одлуки F3377
1)Материјал : Метал
2)Големина : 25mm
3)Бои : Антички Сребрен
4)Пакување : 10pc/многу /opp вреќа
5)Тежина : Околу 50g/многу
6)Забелешка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку DHL, EMS, UPS-от, FEDEX и така натаму (Освен оддалечените области).
7)Можеме да ви понудиме капка превозот услуга. И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
8) Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
50g
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Должина:
0inch
Производ Карактеристики:
pendant база
Број На Модел На:
F3377
Објектот Ширина:
0inch
Големина:
25mm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
SAUVOO
Објектот Висина:
0inch
Материјал:
Метал
бои:
антички сребрен
Стил:
pendant база
Дизајн:
Pendant база 25mm
Тип:
Pendant база поставување
Количина:
10pcs/pc
Накит Наоди Тип:
pendant база ќорци
Карактеристики На Производот:
Ѓердани Приврзоци
Стилот 1:
pendant база за изработка на накит
Големина:
25mm
Свеж

Избор на клиенти