.

.

New
DIY уво накит додатоци увезени од Јапонија, Јужна Кореја кружни обланда earbob ацетат материјал pendant Pendant

DIY уво накит додатоци увезени од Јапонија, Јужна Кореја кружни обланда earbob ацетат материјал pendant Pendant

DEN 188.64

Стока
Достапно.


Јапонија е увозот на оцетна киселина
Големина : 28mm
Едноставно, фино
Убавина и боја се преовладува корејски бои!
Headdress, обетки, ѓердани, привезоци, копче тока кеси може да се користи на о!
Ние се обидуваме да ги презентираат на вистински бои на сите,
Но сите се покажува поинаку, и тоа е неизбежно дека ќе има некои разлики во боја !
Умот внимателно пука О!

Детали

Бренд Име:
Задржи време
Број На Модел На:
KP659
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
шарм
Свеж

Избор на клиенти