.

.

New
20Pcs Антички Сребрен / Бронза Проголта Птица Лизгачот Изолација За 10мм Рамен Кожа Кабелот

20Pcs Антички Сребрен / Бронза Проголта Птица Лизгачот Изолација За 10мм Рамен Кожа Кабелот

DEN 389.00
DEN 414.24

Стока
Достапно.


20 Pcs Антички Сребрен / Бронза Проголта Птица Лизгачот Изолација За 10мм Рамен Кожа Кабелот
Количина : 20 Pcs
Боја : Антички Сребрен / Античкиот Бронза
Материјал : Цинк Легура ( олово и никел бесплатно )
Дупка Големина : Прибл.11x2.5mm ( за 5mm или 10мм рамен кожа )
Надворешниот Големина : Прибл.19x16mm
Објектот Состојба : 100% Сосема Нов
Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
SunMoon
Објектот Ширина:
0inch
Производ Карактеристики:
Никој
Број На Модел На:
Изолација
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
1.9cm
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
3.8g
Објектот Висина:
0inch
боја:
Антички Сребрен / Античкиот Бронза
Дупка со ГОЛЕМИНА:
Прибл.11x2.5mm
Надворешниот Големина:
Прибл.19x16mm
Објектот Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Големина:
11x2.5mm
Свеж

Избор на клиенти