.

.

New
24gauge 0.51 mm половина тешко злато исполнет висок квалитет на боја не лошата beading накит жица материјали наоди 1505004

24gauge 0.51 mm половина тешко злато исполнет висок квалитет на боја не лошата beading накит жица материјали наоди 1505004

DEN 300.48

Стока
Достапно.


24gauge 0.51 mm половина тешко 14 K злато исполнет висок квалитет на боја не лошата beading накит жица материјали наоди 1505004
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
1505004
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Жица
Свеж

Избор на клиенти