.

.

New
Круг 316 од не 'Рѓосувачки Челик Spacer Монистра, од не' Рѓосувачки Челик Боја, 4mm, Дупка: 1mm

Круг 316 од не 'Рѓосувачки Челик Spacer Монистра, од не' Рѓосувачки Челик Боја, 4mm, Дупка: 1mm

DEN 163.00
DEN 217.44

Стока
Достапно.


Круг 316 Од Не 'Рѓосувачки Челик Spacer Монистра, Од Не' Рѓосувачки Челик Боја
Големина : за 4mm во дијаметар, дупка : 1mm.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Тежина:
0.008g
Производ Карактеристики:
Круг
Број На Модел На:
X-STAS-N032-02-4mm
Метална боја:
Не ' рѓосувачки челик боја
Обликот:
Круг
единица:
100pcs
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Свеж

Избор на клиенти