.

.

New
Добар Квалитет Восок Кабелот од 1,5 мм Восок Памук Конец Црна Боја Ѓердан Канапи Накит Фитинг Hilo Encerado Cordoncino Cerato 50Pcs

Добар Квалитет Восок Кабелот од 1,5 мм Восок Памук Конец Црна Боја Ѓердан Канапи Накит Фитинг Hilo Encerado Cordoncino Cerato

DEN 307.00
DEN 613.44

Стока
Достапно.

Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на полнење и даде наплата на купувачи сметка веднаш. Увозни давачки, даноци и други сопствени полначи не се вклучени во точка цена или такси превозот. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Може да биде добар дар.
Предмет : ѓердан кабелот
Материјал : waxen
Боја : црна
Големина : околу 45см+5cm продолжување
Состојба : 100% сосема нов
Предност : 1)Накит фитинзи за ѓердан, можете да го продаде како накит додатоци,исто така може да додадете некои монистра/камења/дијамант итн pendant да се продаде како ѓердан. Зависи од дестинацијата и објективни фактори, понекогаш тоа може да потрае и повеќе време.
Ние ќе бидеме среќни да одговориме на секое прашање може да имате, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние обично брод на стоките во помала вредност, со цел да се избегне данок за купувачот.
Политика На Враќање
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.(Ве молиме да се разбере понекогаш тоа може да не се подготвени акции,кои ќе потрае неколку дена и повеќе).
Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас.
2) DIY ѓердан, креативни и новина.
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20-55 работни дена. Сепак, данокот се утврдува од страна на купувачите земја обичај, не од нас, во различни земји има различни даночна стапка, па ако било данок се случи на купувачот треба да ги сноси тоа.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.15cm
Објектот Тежина:
90g
Бренд Име:
Sk Meida
Накит Наоди Тип:
Кабли
Број На Модел На:
NC-16
Објектот Должина:
45cm
Објектот Дијаметар:
0.15cm
Производ Карактеристики:
Црна боја ѓердан кабелот
Материјал:
Ткаенини
боја:
Црна
Количина:
500pcs/многу
Материјал:
восок
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти