.

.

New
60pcs Тибетската сребро круг цвет голема дупка Мушка Шарм Европската Одговара на Синџир Хривнија Алка & DIY Монистра Pulseira Шарм

60pcs Тибетската сребро круг цвет голема дупка Мушка Шарм Европската Одговара на Синџир Хривнија Алка & DIY Монистра Pulseira

DEN 303.00
DEN 427.20

Стока
Достапно.

90 /многу
180 парчиња / многу
160pcs Гроздобер Шарм Стебло лист Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
ние може да се комбинираат превозот цена за вас
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
2 Ние сме, исто така, регрутирање производи distriuber од светот,Ние ќе ви понуди разумна цена и pls kinldy контактирајте не доколку сте заинтересирани во нашите производи.Мали Мало или големо веледрогеријата е сите добредојдени. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.90 /многу
100 парчиња / многу
20pcs Гроздобер Шарм Коњ Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист. Ние вредност, секој клиент.40 /многу
160 парчиња / многу
100pcs Гроздобер Шарм ЉУБОВ Срцето Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди US$ 8. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек. освен ако тоа не е наша грешка,се надевам дека ќе може да се разбере
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Метали Тип:
Цинк Легура
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Околу Големина:
10*10*8мм
дупка кол:
5.5 мм
is_customized:
Yes
Модел:
Ѓердан,Шарм,Декоративни,Додатоци,Украс
боја:
тибетската сребро.
Тема:
Дизајн,модел,DIY,Подарок
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Монистра
Свеж

Избор на клиенти