.

.

New
50mm Долго Велур Tassel 50pcs Материјали За Изработка на Накит Kwasten Voor Sieraden Diy Earring Ѓердан Додатоци Торба Приврзоци

50mm Долго Велур Tassel 50pcs Материјали За Изработка на Накит Kwasten Voor Sieraden Diy Earring Ѓердан Додатоци Торба Приврзоци

DEN 436.00
DEN 671.04

Стока
Достапно.


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!
Материјал : Велур
Димензии : должина околу 50mm
Боја : Комбинација Случајно
Количина : 50pcs
100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.
Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.
Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.
ПРЕВОЗОТ
Бесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.
Тоа ќе потрае 15-20 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.
Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.
Pls Забелешка :
Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.
Се враќа
Ако имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.
Повратни информации
Вашето мислење е Навистина Важно за нас.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Sk Meida
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Должина:
5cm
Објектот Тежина:
2g
Производ Карактеристики:
Велур Tassel
Број На Модел На:
МТ-6
Објектот:
Tassel За Накит Diy
Количина:
50pcs / многу
боја:
микс случајно
Свеж

Избор на клиенти