.

.

New
50pcs 7.5 mm, за 15mm Внатрешна Дупка Кожа Кабелот Крајот Капи Злато/KC Злато/Gunblack Големи Tassel Капа за DIY Накит Материјали за Правење

50pcs 7.5 mm, за 15mm Внатрешна Дупка Кожа Кабелот Крајот Капи Злато/KC Злато/Gunblack Големи Tassel Капа за DIY Накит Материјали

DEN 204.00
DEN 272.64

Стока
Достапно.

50pcs 7.5 mm, за 15mm Внатрешна Дупка Кожа Кабелот Крајот Капи Злато/KC Злато/Gunblack Големи Tassel Капа за DIY Накит Материјали за Правење
1)Материјал : бакар
2)Внатрешна дупка : 7.5 mm/9.5 mm/10мм/11mm/13mm/15mm
3)Бои : KC злато/gold/gunblack позлатен
4)Количина : 50pcs/многу
5)Пакување : 50pcs/opp вреќа
6)Тежина : 30g-150g/многу
7)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, UPS-от и така натаму (Освен оддалечените области).
8)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet; Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet; Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
9)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Дувачкиот
Производ Карактеристики:
крајот капи
Објектот Тежина:
60g
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Број На Модел На:
F574
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Бренд Име:
SAUVOO
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал:
Дувачкиот
Внатрешниот дупка големина:
7.5 mm-15mm
боја:
злато/kc злато/gunblack позлатен
КОЛИЧИНА:
50pcs/многу
Пакување:
50pcs/opp вреќа
Тежина:
23g-150g
Тип На Објект:
крајот капи
Тип:
кабелот крајот капи
дизајн:
кожа за на крајот капи
Функција:
крајот капи за DIY изработка на накит
Свеж

Избор на клиенти