.

.

New
Топла продажба темно црвена смола восок круг faux восок 5mm 6mm 8мм 10мм лабава монистра изолација додатоци накит одлуки 15 инчен B40

Топла продажба темно црвена смола восок круг faux восок 5mm 6mm 8мм 10мм лабава монистра изолација додатоци накит одлуки 15 инчен

DEN 142.00
DEN 237.12

Стока
Достапно.

Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Вашето разбирање и да се поттикне ќе ни се задржи се движи напред,ви Благодариме!
.ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ви благодариме за вашето разбирање и соработка.Ако најдете големината на стоката не ви одговара,можете директно да контактирате со нас.5 инчи во мерењето.ве молиме да ни испратите E-mail порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор на Aliexpress,ние сме сигурни дека ќе задоволителен со нашиот одговор.Боја несовпаѓање : разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како боја одраз во мониторот,осветлување,backgrund и др.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји.Сепак,доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
15g
Накит Наоди Тип:
Изолација
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Објектот Должина:
15inch
Број На Модел На:
B40
Објектот Висина:
0.5cm
Објектот Ширина:
0.5cm
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Производ Карактеристики:
Круг
Материјал:
смола килибар
Објектот Дијаметар:
5mm 6mm 8mm 10mm
Големина:
5mm 6mm 8mm 10mm
Свеж

Избор на клиенти