.

.

New
Ново Сребро Позлатен Шупливи Torus Легура Мушка Капи Накит Наоди DIY, 50pcs/многу Модни Spacer Крајот Монистра-10041650

Ново Сребро Позлатен Шупливи Torus Легура Мушка Капи Накит Наоди DIY, 50pcs/многу Модни Spacer Крајот Монистра-10041650

DEN 271.20

Стока
Достапно.

Услуга 100% Задоволство Гаранција : 1) да Гарантира дека нејзиниот квалитет (Одлични merchandiser и квалитетот инспектор за Проверка на стоката пред испорака) 2)100% квалитет и гаранција за квалитет. Големи акции за брза испорака во пониска цена. 6) Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.
Предмет : 50pcs Антички Сребрен Тон Filigree Мушка Капи Шарм, од Легиран Крајот Монистра Сет
Количина : 50 PCS
Должина : 17mm
Материјал : Алуминиумски
Дупка кол : 1. Примерок цел & помала количина е во ред. 5) Испраќате нови стилови на старите клиенти. Висок квалитет со пониска цена. Повратни информации и Спорот : мора Да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо. 3) да го Реши вашиот проблем во рамките на 48hours. Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро. 7) 100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена.

Детали

Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Објектот Дијаметар:
0.15cm
Објектот Должина:
1.7cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
95g
Објектот Ширина:
0.75cm
Објектот Висина:
0.75cm
Производ Карактеристики:
Доведе слободни и Никел слободни
Број На Модел На:
10041650
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Легура
Тип На Објект:
Мушка Капи
Должина:
17mm
Од Кол:
7.5 mm
дупка кол:
1.5 mm
боја:
Сребро.
Свеж

Избор на клиенти