.

.

New
4.8x9mm злато исполнет висок квалитет на боја не лошата овална предизвика затворач hummer затворач DIY накит материјали наоди 1525005

4.8x9mm злато исполнет висок квалитет на боја не лошата овална предизвика затворач hummer затворач DIY накит материјали наоди

DEN 633.60

Стока
Достапно.


4.8x9mm 14 K злато исполнет висок квалитет на боја не лошата овална предизвика затворач hummer затворач DIY накит материјали наоди 1525005
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Г-Ѓа Иконскиот
Број На Модел На:
1525005
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Свеж

Избор на клиенти