.

.

New
Нови 50PCS ТОПЛА Среќа DIY Лабава Наоѓање на Був во Облик на Ретро Бакар Монистра Додатоци Занаетчиството Изработка на Накит Дизајн 5x10mm Pendant

Нови 50PCS ТОПЛА Среќа DIY Лабава Наоѓање на Був во Облик на Ретро Бакар Монистра Додатоци Занаетчиството Изработка на Накит

DEN 208.00
DEN 239.52

Стока
Достапно.

Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!
Транзит време е за 15-30days.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
15g
Објектот Висина:
1cm
Број На Модел На:
YCH928
Големина:
5x10mm
Производ Карактеристики:
Монета pendant бисери Ѓердан Хривнија Тибетската сребро алуминиумски додатоци
Објектот Ширина:
0.5cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Должина:
1cm
Накит Наоди Тип:
Монета pendant додатоци
Материјал:
Сребро алуминиум
Свеж

Избор на клиенти