.

.

New
Промоција голема пеперутка Антички Бронза Коса Клипови боби иглички DIY накит наоди 200pcs/многу freeshipping

Промоција голема пеперутка Антички Бронза Коса Клипови боби иглички DIY накит наоди 200pcs/многу freeshipping

DEN 2735.00
DEN 2879.04

Стока
Достапно.

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.98 /многу
200 парчиња / многу
20pcs/многу 62*35mm гроздобер бакар позлатен Filigree Дизајн Хривнија Алка База Празно Европа Stytle US$ 41.98 /многу
20 парчиња / многу
20pcs/многу 25*50mm Злато позлатен DIY хривнија база алка празно Накит наоди freeshipping US$ 41.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.98 /многу
100 парчиња / многу
14 mm Пет Ливчиња Цвет Ментално Монистра Капа Цвет Накит Капа Anqitue Ретро Бронза 500pcs/многу freeshipping US$ 16.98 /многу
20 парчиња / многу
Промоција голема пеперутка Антички Бронза Коса Клипови боби иглички DIY накит наоди 200pcs/многу freeshipping
200pcs/многу
имаме и други diy коса чипови .Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
***Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.78 /многу
100 парчиња / многу
16mm 100pcs/многу Antiqued Бронзен назад база Kilt Безбедност Pin Brooch clasps diy накит findig freeshipping US$ 36.98 /многу
500 парчиња / многу
200pcs/многу 12mm Празно Фах Подлога Прилагодливи Прстен База (10мм/12mm/14mm/16mm/18mm/20mm во акции) freeshipping US$ 48.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Должина:
3.6cm
Објектот Ширина:
2.5cm
Број На Модел На:
5302
Свеж

Избор на клиенти