.

.

New
8SEASONS Сребрен Тон на Боја Вртливата Копче Прстен Конектор 19x9mm(3/4x3/8), кои се продаваат по многу 50 (B17529)

8SEASONS Сребрен Тон на Боја Вртливата Копче Прстен Конектор 19x9mm(3/4x3/8), кои се продаваат по многу 50 (B17529)

DEN 101.00
DEN 118.56

Стока
Достапно.

Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас. И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери . Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка . Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.

Детали

Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B17529
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти