.

.

New
8SEASONS 10 Јасно Круг Стаклена Купола Печати 30мм (B14724)

8SEASONS 10 Јасно Круг Стаклена Купола Печати 30мм (B14724)

DEN 97.00
DEN 114.72

Стока
Достапно.


За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери . Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.5-8mm
конверзија : 1 инч = 25. B14724 Забелешка. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка .
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .
Дупка големина : Дебелина : 5. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим.

Детали

Број На Модел На:
B14724
Материјал:
Стакло
Накит Наоди Тип:
Изолација
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти