.

.

New
8SEASONS 100 Hummer Clasps. Одговара Линк Синџир Хривнија 12x7mm (B10178)

8SEASONS 100 Hummer Clasps. Одговара Линк Синџир Хривнија 12x7mm (B10178)

DEN 97.00
DEN 114.72

Стока
Достапно.

Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.5 mm
конверзија : 1 инч = 25. Одговара Линк Синџир Хривнија 12x7mm Материјал : Цинк метални легури(Олово и никел слободни) Големина Приближно : 12mm x 7mm
Дупка големина : 1. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.Бесплатен Превозот! 100 Hummer Clasps.

Детали

Број На Модел На:
B10178
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти