.

.

New
најголемиот дел 500piece 20mm 2 дупка Антички бронза месинг безбедност pin brooch бар pin грбот наоди накит правење на резерви

најголемиот дел 500piece 20mm 2 дупка Антички бронза месинг безбедност pin brooch бар pin грбот наоди накит правење на резерви

DEN 1273.92

Стока
Достапно.

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата . сомот кеси, orangaza кеси за накит paking снабдување.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Производ Во Боја:
Античкиот бронза месинг
Производ големина:
20mm 2 дупка
Свеж

Избор на клиенти