.

.

New
8SEASONS 30 Бронза на Ѕвонење Filigree Цвет Заврши Конектор 7.4x3.1cm (B13810)

8SEASONS 30 Бронза на Ѕвонење Filigree Цвет Заврши Конектор 7.4x3.1cm (B13810)

DEN 86.00
DEN 101.28

Стока
Достапно.

0393 инчен Колор Бронза на ѕвонење Количество Што ќе добиете за 30 на овој објект во листата цена Дел Не. И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Бесплатен Превозот! 30 Бронза На Ѕвонење Filigree Цвет Заврши Конектор 7. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. B13810 Забелешка. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка . Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.4 mm или 1mm = 0.6 mm
конверзија : 1 инч = 25.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
58.2g
Објектот Ширина:
3.1cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
filigree цвет
Објектот Должина:
7.3cm
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
0.08cm
Бренд Име:
8Seasons
Накит Наоди Тип:
Конектори
Број На Модел На:
B13810
Објектот Дијаметар:
0.25cm
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти