.

.

New
Моден ѓердан синџир 41CM*0.8 MM златен ланец со hummer & затворач заврши синџир 24 парчиња / пакет бесплатен превозот

Моден ѓердан синџир 41CM*0.8 MM златен ланец со hummer & затворач заврши синџир 24 парчиња / пакет бесплатен превозот

DEN 288.00
DEN 306.24

Стока
Достапно.


Политика На Враќање
** Ние нудиме бесплатен 5 ДЕНА ГАРАНЦИЈА за оваа точка.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.Опис На Производот
***** Минимум за $50 во асортиман, ова е за купувачот е доброто за да се намали превозот цена ****
***** Ве молиме контактирајте со нас ако имате други барања *****
***** Цел износ до $200, ние ќе брод од страна на DHL на слободни освен оддалечените области *****
***** Фабрика за директна продажба, добредојдовте OEM цел *****
Попуст :
Микс Цел Добредојдени! OEM / ODM Цел Добредојдени!
Микс цел повеќе од 200$ ќе биде испорачуван DHL автоматски без дополнителни превозот надомест
Ако ви се трошат над одредена количина од нашата продавница, можете автоматски да добие огромен попуст :
** Над НАС$ 150.00 Се 3% Off , надградба на нашите ВИП купувачот, уживаат попуст следниот пат
** Над НАС$ 300.com's центарот за пораки или E-Mail однапред
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за согласи на размена или враќање*
** Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Синџири
Број На Модел На:
ZJ0004-1
Големина:
41CM*0.8MM
превозот:
слободен од кина пост воздухопловната
Употреба:
Одговара накит ѓердан одлуки
Супериорност:
Висок квалитет и конкурентна цена
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
OEM / ODM:
Добредојде
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти