.

.

New
8SEASONS (300PCs) Добро Сортирани Топката Главата Иглички 4.5 cm (B13046),

8SEASONS (300PCs) Добро Сортирани Топката Главата Иглички 4.5 cm (B13046),

DEN 156.00
DEN 183.36

Стока
Достапно.


За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.0393 инчен Боја Сребрена Позлатен Количина ќе добиете 300 на овој објект во листата цена Дел Не.

Детали

Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B13046
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти