.

.

New
8SEASONS 300 Парчиња Злато-Боја Топката Главата Иглички 0.5x50mm(24 колосек) (B03491)

8SEASONS 300 Парчиња Злато-Боја Топката Главата Иглички 0.5x50mm(24 колосек) (B03491)

DEN 115.00
DEN 134.88

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Производ Карактеристики:
глава иглички
Број На Модел На:
B03491
Објектот Должина:
5cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
39.78g
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Материјал:
Метал
Бренд Име:
8Seasons
Метали Тип:
Бакар
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти