.

.

New
8SEASONS 10M злато-боја Линк Синџир Наоди 3x2.5mm (B05599)

8SEASONS 10M злато-боја Линк Синџир Наоди 3x2.5mm (B05599)

DEN 88.00
DEN 103.20

Стока
Достапно.

Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас. B05599 Забелешка.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .6 mm
конверзија : 1 инч = 25. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени .Бесплатен Превозот! 10 M Злато Позлатен Линк Синџир Наоди 3x2. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.0393 инчен Колор злато позлатен Количина ќе добиете 10 на овој објект во листата цена Дел Не.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.

Детали

Број На Модел На:
B05599
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Синџири
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти