.

.

New
8SEASONS 30PCs Антички Бронза Filigree Пеперутка Обвива Конектори Приврзоци DIY Наоѓање 6.6x5cm (B18419),

8SEASONS 30PCs Антички Бронза Filigree Пеперутка Обвива Конектори Приврзоци DIY Наоѓање 6.6x5cm (B18419),

DEN 158.00
DEN 185.76

Стока
Достапно.

B18419 Забелешка. И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.4 mm или 1mm = 0.
Бесплатен Превозот! 30 PCs Антички Бронза Filigree Пеперутка Обвива Конектори Приврзоци DIY Наоѓање 6. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
78g
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Должина:
6.6cm
Број На Модел На:
B18419
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
Filigree Пеперутка
Објектот Дијаметар:
5cm
Бренд Име:
8Seasons
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Ширина:
5inch
Накит Наоди Тип:
Конектори
Свеж

Избор на клиенти