.

.

New
10ММ Лизгачот Шарм,Кристално Rhinestones Азбуки МонистраN ,Сребро Позлатен,Натпревар 10мм Бенд или Лизгачот Хривнија

10ММ Лизгачот Шарм,Кристално Rhinestones Азбуки МонистраN ,Сребро Позлатен,Натпревар 10мм Бенд или Лизгачот Хривнија

DEN 453.60

Стока
Достапно.

Ние обично брод од страна на DHL, FEDEX,EMS и тоа чини околу 4~15 работни денови за пристигнал
Плаќање ве Молиме Плаќање во рок од 48 часа по место цел
Се враќа Несаканите или Несоодветни Предмети : Ако не сте задоволни со предмети што ги добив, може да се вратат на производи во рок од 30 дена од денот на испорака за враќање на парите, но купувачот се одговорни за трошоците за returnin
.
10ММ Лизгачот Шарм,Кристално Rhinestones Азбуки Монистра"N" ,Сребро Позлатен,Натпревар 10мм Бенд или Лизгачот Хривнија
Материјал : Цинк Легура со Кристално Кристал (Стакло Rhinestones)
Димензија : Внатрешен Дијаметар од 10мм, се Вклопува во 10мм бенд
Количина : 50 парчиња/пакет
Зошто z Supplies Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки. Ние ќе издаде целосна наплата за цената што ја платиле за ставка 48 Часа Испраќање : нашиот Сите производи на залиха, Испорака на Вашата нарачка, ќе бидат обработени и испратени во рок од 48 часа по добивањето на плаќање. 30 Дена гаранција за враќање на Парите : Ние работиме "не-quibbles" гаранција, што значи дека ако поради некоја причина не сте задоволни со вашиот купување, едноставно да го вратите за нас во неговата оригинална состојба во рок од 30 дена од датумот на испорака.

Детали

Материјал:
Кристално
Накит Наоди Тип:
Изолација
Број На Модел На:
B2970
Објектот Ширина:
1inch
Производ Карактеристики:
1
Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Должина:
1inch
Тип На Објект:
накит наоди
Никој:
Никој
Свеж

Избор на клиенти