.

.

New
8SEASONS 100PCs Антички Бронза Hummer Папагал Clasps 12*6mm (B01142)

8SEASONS 100PCs Антички Бронза Hummer Папагал Clasps 12*6mm (B01142)

DEN 108.00
DEN 126.24

Стока
Достапно.

Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас. И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B01142
Бренд Име:
8Seasons
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти