.

.

New
8SEASONS 10M Бакар Тон Линкови Отвори Кабел Синџири Наоѓање 3x2mm (B15200)

8SEASONS 10M Бакар Тон Линкови Отвори Кабел Синџири Наоѓање 3x2mm (B15200)

DEN 89.00
DEN 105.12

Стока
Достапно.


За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.4 mm или 1mm = 0. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. B15200 Забелешка.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим. И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.6 mm
конверзија : 1 инч = 25.
Бесплатен Превозот! 10 M Бакар Тон Линкови Отвори Кабел Синџири Наоѓање 3x2mm Материјал : Алуминиум(Олово и никел безбедно) Големина Приближно : 3мм x 2mm
Дупка големина : 2mm 1mm x Дебелина : 0.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Синџири
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B15200
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти