.

.

New
24pcs/многу Шарм Хривнија Ќорци 8 инчен DIY со Hummer Затворач

24pcs/многу Шарм Хривнија Ќорци 8 инчен DIY со Hummer Затворач

DEN 455.00
DEN 606.72

Стока
Достапно.


ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Секоја врска е околу 7mm x 5мм во големина. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент", ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Синџири
Свеж

Избор на клиенти