.

.

New
80pcs Гроздобер Шарм Круг Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

80pcs Гроздобер Шарм Круг Pendant Антички бронза Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан DIY Метален Накит Наоди

DEN 203.00
DEN 285.60

Стока
Достапно.


2 Ние сме, исто така, регрутирање производи distriuber од светот,Ние ќе ви понуди разумна цена и pls kinldy контактирајте не доколку сте заинтересирани во нашите производи. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Ако стоките имаат било каков проблем.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
ние може да се комбинираат превозот цена за вас
повратни информации
1. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Ветување
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек.Nagative повратни информации не може да се решаваат проблемите,Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации,па pls ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.com EMS Околу 5-7 дена www.Мали Мало или големо веледрогеријата е сите добредојдени.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
Античкиот Бронза Метал шарм
боја:
античкиот бронза
Метали Тип:
Цинк Легура
дупка кол:
19 мм
Објектот Околу Големина:
24x24x1.5 mm
Мерка Конверзија:
[email protected]
Свеж

Избор на клиенти