.

.

New
Бесплатен Превозот 3мм*1.5 mm 100Yards (92 Метри) 3 x 1.5 mm Метален Аквамарин Рамен Faux Велур Кожа Кабелот

Бесплатен Превозот 3мм*1.5 mm 100Yards (92 Метри) 3 x 1.5 mm Метален Аквамарин Рамен Faux Велур Кожа Кабелот

DEN 734.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пред пратката. Ние ви обезбеди најдобар шопинг искуство и повеќето модерни објекти по многу ниска цена 92 Метри Метален Aquamarine Flat Faux Велур Кожа Кабелот 3мм×1.5 mm
Материјал :
Велур Кожа
Големина на :
Прибл : 3мм*1.5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја : Аквамарин
Количина :
Ќе добиете 92 Метри од оваа точка во листата цена
Дел Бр.
Забелешка Велур Кабелот
Ова е за еден од Аквамарин Велур Кожа Кабелот. Кабелот е околу 92metres долго и на мозок е 3мм дебели. Одлична за правење предмети на накит со.
Димензии :
Должина (приближно) : 92 метри
Дебелина : 3мм
превозот
Политика за наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
кожа
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Ширина:
0.3cm
боја:
Аквамарин
Свеж

Избор на клиенти