.

.

New
Бесплатен Превозот 10pcs 38x26x5mm црно и бело кристал сребро дното легура крстот конектори линкови.отворајќи крстот хривнија монистра

Бесплатен Превозот 10pcs 38x26x5mm црно и бело кристал сребро дното легура крстот конектори линкови.отворајќи крстот хривнија

DEN 561.00
DEN 623.52

Стока
Достапно.


Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пред пратката. Ние ви обезбеди најдобар шопинг искуство и повеќето модерни објекти по многу ниска цена 38x26x5mm 5pcs црно и бело кристал сребро дното легура крстот конектори линкови.отворајќи крстот хривнија монистра
Материјал :
Легура/Кристално
Големина на :
Прибл : 36 mm x 25мм Кол.
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја : Бело+Црно
Количина :
Ќе добиете 1 0 Парчиња од овој објект во листата цена
Дел Бр.
Забелешка Кристал Крстот Монистра
превозот
Политика за наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Конектори
Метали Тип:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти