.

.

New
8SEASONS 20 Поставува Сребрен Тон на Боја Магнетни Чанта Snap Clasps/ Затворање за Чанта Чанта 14mm(4/8) Кол. (B20766)

8SEASONS 20 Поставува Сребрен Тон на Боја Магнетни Чанта Snap Clasps/ Затворање за Чанта Чанта 14mm(4/8) Кол. (B20766)

DEN 93.00
DEN 108.96

Стока
Достапно.

Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка .
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим.4 mm( 3/8")( 3/8")
конверзија : 1 инч = 25. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.( 4/8")
Дупка големина : 3.0393 инчен Колор Сребрен Тон Количина ќе добиете 20 од овој објект во листата цена Дел Не.Бесплатен Превозот! 20 Поставува Сребрен Тон Магнетни Чанта Snap Clasps/ Затворање за Чанта Чанта 14mm(4/8") Кол. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени . И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон .

Детали

Број На Модел На:
B20766
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти