.

.

New
8SEASONS 30PCs Тибетската Сребро 3D Капа на Главата Pin 55мм (B00404),

8SEASONS 30PCs Тибетската Сребро 3D Капа на Главата Pin 55мм (B00404),

DEN 88.00
DEN 104.16

Стока
Достапно.

7 mm
конверзија : 1 инч = 25. Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка . И ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.0393 инчен Колор не сјајна сребрена на ѕвонење(досадна сребрен тон) Количеството Што ќе добиете за 30 на овој објект во листата цена Дел Не. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
0.07cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Должина:
5.5cm
Материјал:
Метал
Бренд Име:
8Seasons
Број На Модел На:
B00404
Објектот Тежина:
15.7g
Производ Карактеристики:
3D Капа на Главата Pin
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
0.07cm
ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ:
СЕКОГАШ НАЈДОБРИ СТАВКИ ЗА СИТЕ ВАС
Свеж

Избор на клиенти