.

.

New
30pcsWholesale АНТИЧКИ БРОНЗА Месинг Метал Double10mm Рамен Лепак Подлога за Cabochon Поставување ПРСТЕН БАЗА ПРАЗНО Атрактивни Прстен Наоди

30pcsWholesale АНТИЧКИ БРОНЗА Месинг Метал Double10mm Рамен Лепак Подлога за Cabochon Поставување ПРСТЕН БАЗА ПРАЗНО Атрактивни

DEN 954.00
DEN 1192.32

Стока
Достапно.


Бренд Име : Dai Xi Центар
Боја : Антички Бронза
Објектот спецификација : прстен обрачот околу 18mm во дијаметар,две подлога 10мм во дијаметар
Објектот тежина : 4.6/ парче
Минимална Количина : 30pcs
Тежина за многу : 138 g
Производ функции : DIY прстен празно наоди и поставки, сите видови на метални накит може да се обложено со злато, сребро антички бакар антички бронза антички сребрен gunmental црна и така натаму.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BITWBI
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
Метали Тип:
Бакар
Производ Карактеристики:
двојно Фах прстен празен база
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти