.

.

New
8SEASONS 20 Поставува злато-боја Грозје Шарм за да се Префрлате Clasps Наоди(B05995)

8SEASONS 20 Поставува злато-боја Грозје Шарм за да се Префрлате Clasps Наоди(B05995)

DEN 149.00
DEN 175.20

Стока
Достапно.

2 mm Дебелина : 4.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Сега имаме развиена за да се тим со повеќе од 300 вработени во Азија , Европа и Америка .
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери .

Детали

Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B05995
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти