.

.

New
8SEASONS 400 Компјутери сребрена боја Топката Главата Иглички Наоди 30x0.7mm(21 колосек) (B03979),

8SEASONS 400 Компјутери сребрена боја Топката Главата Иглички Наоди 30x0.7mm(21 колосек) (B03979),

DEN 141.00
DEN 165.60

Стока
Достапно.

7mm(21 колосек) Материјал : бакар Големина Приближно : 30x0. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени .4 mm или 1mm = 0. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти'hand.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. B03979 Забелешка.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Детали

Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
B03979
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти