.

.

New
Трговија на големо 500pcs/многу модни пеперутка Антички Бронза Коса Клипови боби иглички DIY накит наоди бесплатен превозот

Трговија на големо 500pcs/многу модни пеперутка Антички Бронза Коса Клипови боби иглички DIY накит наоди бесплатен превозот

DEN 5927.00
DEN 6239.04

Стока
Достапно.

Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
други стил како следат слики покажуваат :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.98 /многу
200 парчиња / многу
20pcs/многу 62*35mm гроздобер бакар позлатен Filigree Дизајн Хривнија Алка База Празно Европа Stytle US$ 41.
DIY 100pcs/број 17*8 mm Легура Крстот Круна шарм Pendant Накит Наоѓање freeshipping US$ 25.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.98 /многу
20 парчиња / многу
Трговија на големо 500pcs/многу модни пеперутка Антички Бронза Коса Клипови боби иглички DIY накит наоди бесплатен превозот
500pcs/многу
имаме и други diy коса чипови .98 /многу
20 парчиња / многу
20pcs/многу 25*50mm Злато позлатен DIY хривнија база алка празно Накит наоди freeshipping US$ 41.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.

Детали

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Иглички & Игли
Објектот Должина:
3.6cm
Објектот Ширина:
2.5cm
Број На Модел На:
5302
Свеж

Избор на клиенти