.

.

New
8SEASONS 100PCs сребрена боја Завртка Clasps за Нараквици/ Ѓердан 15x3.7mm(5/8x1/8) (B21282)

8SEASONS 100PCs сребрена боја Завртка Clasps за Нараквици/ Ѓердан 15x3.7mm(5/8x1/8) (B21282)

DEN 156.00
DEN 183.84

Стока
Достапно.

7mm(5/8"x1/8") Материјал : Бакар(Кадмиум Слободни) Големина Приближно : 15mm x 3.4 mm или 1mm = 0.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.7 mm( 5/8"x 1/8")
Дупка големина : 2mmx1. Ние се уште се сеќавам како се воодушевени кога добивме нашата прва цел во 2001 година, кои се мотивирани од нас да се негува секој ред од вас.6mm( 1/8"x 1/8") Дебелина : 3.
Пакување Детали
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон . B21282 Забелешка.
За Превозот
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa , Master Card , QIWI , Western Union , и Банкарски Трансфери . Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Како вратат во можност да се даде на нас, ние започнуваме нашиот бизнис на Aliexpress да им обезбедиме на нашите добри предмети и услуги за повеќе и повеќе купувачи.
За НАС
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2001 година , кога имаше само 2 членови во нашиот тим.

Детали

Накит Наоди Тип:
Конектори
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
B21282
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons
Свеж

Избор на клиенти